REALITY P.R.O. s.r.o. hledá kandidáty na pozici:

·         REALITNÍ MAKLÉŘ pro prodej bytů, prodej domů a pozemků
Naše společnost působí pod obchodní značkou REALITY P.R.O.na trhu již od roku 1998.
Specializuje se na služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí,
V rámci svých standardních služeb zajišťujeme klientům i hypoteční úvěry, stavební spoření, znalecké posudky nemovitostí a veškerý servis potřebný pro hladký průběh koupě a prodeje nemovitostí.
 Náplň práce:
- komplexní servis pro klienty, kteří mají zájem o koupi nemovitosti
- komplexní servis pro klienty, kteří mají zájem o prodej své nemovitosti
- péče o stávající a nové klienty
- řešení samostatných úkolů

Požadujeme:
- min.SŠ vzdělání
- reprezentativní vystupování a obchodní talent podmínkou
- nadstandardní komunikační a vyjednávací schopnosti
- vysoký etický a morální profil, loajalitu
- časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, samostatnost
- aktivní znalost PC
- komunikativní znalost AJ výhodou
- praxe v prodeji, realitách, pojišťovnictví nebo v obdobném oboru je předností
·         Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- odborná školení v obchodní i právní oblasti
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- podpůrný systém vl. serveru podporující 24 hod. kontrolu dat
- SW systém podporující efektivní komunikaci s klienty
- dtb speciálně vytvořenou dle požadavků dlouholeté praxe rk
- automatické exporty dat inzerce na realitní servery
- paušální plat plus ohodnocení
- po zapracování motivační finanční ohodnocení závisející na výkonu

·         V případě zájmu o výše nabízenou pozici či bližší informace, nás prosím kontaktujte zasláním životopisu spolu s průvodním dopisem a fotografií na e-mailovou adresu sterbak@reality-pro.cz

Kontakt:
REALITY P.R.O.
Kovařovicova 3, Brno 616 00
sterbak@reality-pro.cz